Objednávka

Objednávka 2019-03-06T17:54:31+00:00

Modelářský výškoměr – objednávka

Momentálně vyprodáno, čeká se na dodávku součástek. Předpokládaná dostupnost dalších výškoměrů – duben 2019. Objednáte -li nyní, budete informováni o dostupnosti e-mailem.

 

Výškoměr je v současné době nabízen jako malosériová výroba.

Stav skladu k 24.03.2019 – 0 ks.

Cena výškoměru je 999 Kč / 40 EUR, zahrnuje neomezené používání webové služby i software pro zpracování dat z výškoměru formou grafu. Data si však můžete zpracovat i sami bez připojení k internetu, např. v Excelu. Poštovné do ČR při platbě předem 70 Kč, při dobírce 170 Kč. Poštovné do zahraničí (Evropa) – 6 EUR, pouze platba předem.

Při dodání na dobírku bude zásilka obratem odeslána. Zvolíte -li platbu předem, obdržíte do 24 hodin platební údaje e-mailem.

Součástí dodávky je výškoměr (řídící jednotka + displej), paměťová karta a návod v českém jazyce, včetně návodu na používání webové služby a programu pro zpracování zaznamenaných dat. Čtečka paměťových karet není součástí dodávky.

Kontaktní údaje nebudou nikomu poskytnuty a budou použity pouze pro komunikaci související s modelářským výškoměrem. Odesláním formuláře s tímto vyjadřujete souhlas.